pátek 27. dubna 2012

Předobjednávka baseballové výstroje BK Klasik

Neb se zásoby rozličné baseballové výstroje v klubových barvách ztenčily prakticky na nulu, bude se v nejbližší době objednávat nová várka. Ať však neobjednáváme, co si nakonec nikdo nekoupí, rozhodli jsme se, že objednávku vytvoříme podle poptávky. Proto žádáme všechny zájemce o některé nabízené zboží, aby do 6. května kontaktovali Aleše Haladeje (tel.: 736 126 463, email: ales.haladej[z@vináč]seznam.cz) a sdělili mu své požadavky.


Následující seznam obsahuje zboží, které budem objednávat spolu s jeho popisem a přibližnými cenami (výsledná cena se nebude příliš lišit). Pro ilustraci vzhledu některého zboží jsou přiloženy jeho fotografie (omluvte, prosím, nevalnou kvalitu fotografií i fotografovaného zboží). Dále můžete získat přibližnou představu z reálných fotografií v našem fotoarchivu na těchto stránkách, či na našich profilech na Rajčeti, resp. Googlu.

ZbožíPopisPřibližná cenaFoto
Trikokrátký rukáv
barva černá, bílá, červená
100,-
Mikina bez kapucebarva černá250,-
Mikina s kapucíbarva černá300,-
Bunda fleecebarva černá350,-
Šusťákovkabarva černá600,-
Bunda (zateplená)barva černá1200,-
Baseballová čepice zapínacíbarva černá
kovové zapínání
100,-
Baseballová čepice plná (na míru)barva černá
velikosti S, M, L
300,-
Kšilt (dámský)barva červenobílá100,-
Kulichbarva černá100,-
Osuškabarva černá, červená
rozměry: 160x100cm
200,-