Hraj baseball!

Buď Klasik i ty, hraj baseball!

Protože tohle je nabídka, která vám může přinést do života spoustu  radosti. Jako kdysi nám. Když syn doma prohlásil, že chce hrát BASEBALL. Tehdy možná trochu z trucu, možná z nevědomosti. Znal tu hru víceméně z doslechu, ochutnal párkrát... no ale chtěl to zkusit.  

MY dospělí jsme parta nadšenců, kteří jsme tomuto sportu propadli. Naší největší motivací je, že chceme dětem nabídnout lepší trávení volného času. Čas, který děti věnují sportu, seberozvoji, posouvání svých vlastních limitů, překonávání sebe sama - tohle se jim nikdy neztratí! To nejlepší, co pro své děti můžete udělat - přivést je ke sportu. Aby se naučily pro celý svůj život, jak dobré je se hýbat, běhat, protahovat se, posilovat. Jak sportovat a jak mít z pohybu radost. 

Naše děti se netoulají venku ani nesedí u kompu, nemají na to čas! Chtějí trénovat a hrát!

Pokud máte třeba pocit, že té hře nerozumíte  nebo dokonce, že ta hra musí být vyloženě nebezpečná - nenechte se zmást! U nás hrají už pěti-šestileté děti, a musím smeknout, protože  hrají parádně!

Na bezpečnost nejen na hřišti klademe zvláštní důraz.  Učíme děti starat se o sebe samotné, ale také dbát na bezpečí lidí kolem. 

Na bezpečnost klademe zvláštní důraz!

Pokud tedy vybíráte sport pro své dítě, nejste si jistí, s čím by měl začít nebo už ho nebaví to, co dělal doteď nebo zkrátka vás láká vyzkoušet - naučit se něco jiného... méně tradičního, zajímavého, neotřelého...

Hráč BASEBALLU se naučí spoustu dovedností. Musí totiž umět:  

--- běhat 

--- dobře házet a chytat

--- musí se umět také rychle rozhodovat

--- přemýšlet

--- vyvíjet strategii

--- hrát týmově ale také 

--- umět se postavit sám za sebe. 

Ta hra je krásná právě tím, jak moc je rozmanitá, jak umí být pestrá a zajímavá. Proto ji nehraje každý. 

Ale tomu, kdo do toho pronikne, tomu zůstává v srdci napořád...

Můžete jen trénovat a prostě být lepší

Nebo s námi pojďte HRÁT, protože to je ta ZÁBAVA!

S našimi hráči jezdíme i na mistrovské turnaje. Vloni jsme se s těmi nejmenšími podívali na mistrovství republiky do Blanska . Starší kluci U15 dovezli pohár z finále MČR. 

To nejsou malé úspěchy!

V oblasti jsme nejúspěšnějším baseballovým klubem! Máme kvalifikovaé trenéry a zkušené instruktory. Umíme to!

Patnáctky první v oblasti, vicemistři republiky. Hráči z Klasiku reprezentovali nás i ČR na mistrovství světa i Evropy

Pokud chcete, aby vaše děti sportovaly, proč ne tam, kde to umíme?

Hrajeme i v zimě - v hale

Přípravka i  ty trochu větší děti hrávají i v zimě. V tělocvičně nebo v hale. Není to sice úplně stejné jako na hřišti venku, nicméně aspoň nesedíme za pecí a trénujeme celý rok!

A u nás hrají i holky!

Letní sportovní příměstský tábor s angličtinou

Už teď plánujete prázdniny? No klidně! Přiveďte nám děti na hřiště. Týden od 14.-18.8. může být plný sportu, her, koupání i angličtiny. Všechno tak, aby to bavilo nás i děti! 

Tak to jsme my! KlasiK

Ve městě je spousta možností, spousta kroužků. My chceme v dětech probudit vášeň pro sport. Zapálit je pro věc. U nás můžete děti odložit na odpoledne, ale troufám si tvrdit, že jen u toho odkládání nezůstane. My je prostě nadchneme :-)

Navíc - my stavíme na soupisku do zápasů všchny hráče, nejen hvězdy (jak se to často děje v jiných sportech) protože ctíme týmovost a spolupráci. Jsme zkrátka parta!!!

přijďte na nezávaznou čumendu!

Trénujeme každou středu a pátek v tělocvičně SPŠ v Místku. Vstup do tělocvičny je ze dvora, tam se dostanete průchodem mezi budovami z ulice 28.října. Jsme tam 16:30 až 17:30 - přípravka -děti 6 až 10 let.

A moc se těšíme na nové posily!!!

Mgr. Iva Kretková

Máte-li dotazy, pište, volejte, ptejte se! 

A přijďte se podívat, nekoušeme :-)

facebook

instagram

777208354

iva.kretkova@gmail.com