pondělí 10. prosince 2012

Co o jarních prázdninách? Pojeďte do Alp.


Nabízíme Vám možnost lyžařského zájezdu do Rakouských Dolomitů. Jedná se o šestidenní lyžařský zájezd (možno i snowboard) v termínu od 17.-22.února 2013. Využijte jarních prázdnin, domluvte se s kamarády a pojeďte si s námi zalyžovat.
  • Místo a ubytování: hotel - Gasthof Leisacherwirt, 1–4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí, internetem.
  • Středisko: upravené, poloprázdné, široké sjezdovky, vysoká pravděpodobnost hezkého počasí, lyžovat budeme každý den v jiném středisku, 310 km sjezd. tratí ve střediscích Sillian, Zettersfeld, Hochstein, St. Jakob, Mölltalský ledovec nebo Großglockner Skiareně Matrei – Kals.
  • Stravování: polopenze - snídaně formou švédských stolů, tříchodová večeře (polévka, hlavní jídlo, moučník nebo salát). Teplou polévku, nebo něco dobrého si účastníci dají na svahu, ceny jsou přijatelné.
  • Doprava: lux. autobusem v neděli 17.2. ve večerních hodinách F-M, ve čtvrtek po lyžování odjezd zpět domů, příjezd v pátek 22.2. v brzkých ranních hodinách.

CENA:
  • 6 340,- ročník nar. 1994 a mladší
  • 6 450,- ročník nar. 1988–93
  • 7 850,- ostatní
Cena zahrnuje: dopravu, ubytování s polopenzí (strava začíná večeří v den příjezdu a končí snídani v den odjezdu), služby delegáta, skipas, lyžařského, nebo snowboardového instruktora pro děti po celou dobu pobytu!!!

Nezahrnuje – cestovní pojištění.

Pro další informace mne kontaktujte na 777 119 760, nebo na pardik@baseballnet.cz nejpozději do 31.12.2012. Neodkládejte však na poslední dny. Máme pouze omezený počet míst a budeme je přidělovat systémem kdo dřív přijde...

Marcel Pardík.