úterý 12. srpna 2014

Baseball Camp - Hošťálková 2014

Máme za sebou dva tréninkové dny, všichni jsou zdraví a plni síly. Každé ráno probíhá rozcvička v podobě krátkého rozběhání, protažení a následně agility tréninku, poté následuje snídaně a pak ranní baseballový trénink. Ten je zaměřen na zdokonalení polařských popřípadě pálkařských dovedností.

Po obědě následuje odpolední klid, naplněný odpočinkem, hraním her či plněním trestů za porušování klidového režimu :-)

Odpoledne je opět vymezeno tréninku, svačině a podvečernímu programu. V případě hezkého počasí využíváme přilehlého fotbalového hřiště pro fotbálek či rugby. Popřípadě společenskou místnost pro hraní her či kvízů.

V průběhu celého soustředění probíhají vědomostní či dovednostní soutěže, které jsou průběžně bodovány a výsledky jsou započítávány do celkového hodnocení. Taktéž probíhá hodnocení "pořádku" na pokojích.