středa 19. srpna 2015

Slavnostní otevření nového baseballového areálu ve Frýdku-Místku

A je to tady! Tuto sobotu 22. srpna se nový baseballový areál ve Frýdku-Místku na ulici 28. října konečně dočká první ostré zkoušky. A nebude se jednat o nic menšího než o utkání třetího kola play-off ČML, v němž se od 15:00 střetne domácí Klasik, jemuž patřilo v tabulce 4. místo, s týmem Třebíče Nuclears, který do play-off postoupil jakožto vítěz základní části.

V sérii hrané na tři vítězství je po prvních dvou kolech, která se odehrála minulý víkend na půdě soupeře, stav pro nás zatím nepříznivý, neboť obě střetnutí skončila přesvědčivým vítězstvím Nuclears, které tak už jen jedna výhra dělí od postupu do finále ČML. Případná prohra by tak pro Klasik znamenala konec letošní sezóny.

Proto přijďte povzbudit naše borce ve snaze zdramatizovat semifinálovou sérii. Průběh zápasu, jemuž budou přihlížet i zástupci frýdeckomísteckého magistrátu, bude komentován a zajištěna je i možnost občerstvení. U takovéto slávy přece nemůžete chybět.