středa 30. září 2015

Podzimní objednávka baseballového vybavení

Sezóna je u konce a co nevidět se rozběhne příprava na tu novou. A k tomu je třeba mít pořádné vybavení. Navíc vánoce se kvapem blíží. Proto plánujeme uskutečnit v průběhu října (kvůli účetní uzávěrce) hromadnou klubovou objednávku baseballového zboží z českého internetového obchodu Schoolsport.cz, u něhož tradičně objednáváme základní baseballovou výbavu (a kde máme při dostatečném objemu objednávky klubovou slevu).

Zároveň budeme opět objednávat i z osvědčeného holandského e-shopu Forelle.com, se kterým máme rovněž dobré zkušenosti. Zde to bude již bez slevy, navíc cena bude ovlivněna nejistým kurzem eura a rozpočítanou cenou za dopravu.

Kdo z řad hráčů, rodičů, či fanoušků má zájem si něco z uvedených obchodů objednat a ušetřit něco na poštovném, nechť dá nejpozději v neděli 11.10.2015 vědět prostřednictvím emailu (s přímým odkazem (URL) na požadované zboží) Aleši Haladejovi (ales.haladej@seznam.cz), na kterého se můžete obrátit i s případnou žádosti o radu (stejně jako na kteréhokoliv jiného trenéra). Objednávky jsou závazné, proto si výběr zboží, u něhož je důležitá zvolená velikost (oblečení, obuv) dobře rozmyslete. Případné vracení a výměny zboží si už bude muset vyřešit každý individuálně s příslušným obchodem. Při větší objednávce bude předem vybírána záloha.