středa 11. ledna 2017

1. Indoor Slowpitch turnaj

1. Klasik Indoor Slowpitch Open

V neděli 8.1.2017 se v hale SPŠ v Místku uskutečnil první halový slowpitchový turnaj. Tohoto turnaje se zúčastnily čtyři týmy, místní Klasik, ostravské Stříkačky, Strčprstskrzkci a Toucans z Havířova.
Turnaj byl rozdělen na základní část, kde se hrálo každý s každým a část o umístění, kde si spolu zahrály týmy na 3. a 4. místě o bronz a týmy na 1. a 2. místě o zlato. Celým turnajem bez porážky prošli Strčprstskrzkrci a odvezli si tak zaslouženě zlatý pohár. Na druhém místě se umístil Klasik F-M, který závahal 2x pouze s pozdějšími vítězi. Na třetím místě skončily ostravské Stříkačky, kdy o bronzovém poháru rozhodoval zápas v "kámen-nůžky-papír", neboť duel s havířovskými Toucans ve slowpitchi byl i po sedmi směnách a dvou tie-breacích stále nerozhodně. 

Všem bych chtěl poděkovat za účast na tomto turnaji a věřím, že si jej užili stejně jako já.

Zbyňa Volný