pátek 1. března 2013

Budeme otevírat amatérský B-tým Klasiku


V úterý 5.3. proběhne v rámci mužského a juniorského tréninku, tj. od 18:00 v tělocvičně SPŠ v Místku (28. října 1598 - vchod ze dvora), diskuze všech hráčů starších 15 let (včetně) a trenérů ohledně vytvoření mužského B-týmu pro sezónu 2013.

Všichni současní i bývalí hráči, kteří mají zájem v roce 2013 hrát baseballové zápasy za BK Klasik v rámci oblastní soutěže (bez ohledu na to, kolik času jste ochotni investovat do své tréninkové přípravy), přijďte se v úterý domluvit!

S touto myšlenkou přišla skupina našich členů, kteří již nemají tolik volného prostoru, aby se několikrát týdně věnovali tréninku, ale přitom by si ještě rádi zahráli nějaký ten zápas na nižší úrovni soutěže. Pokud i vy patříte mezi ty, kterým baseball chybí a občas byste si rádi odpálili, nebo se třeba jen potkali s bývalými spoluhráči, pak se na Vás těšíme v úterý.