středa 27. února 2013

Otrokovice - předběžné informace

V sobotu 9.3. si zopakujeme účast na druhém ročníku turnaje v Otrokovicích, kde se pokusíme vylepšit loňské nemedailové umístění. Turnaj je na rozdíl od loňského ročníku určen pro hráče do 13 let, tedy s rokem narození 2000 a mladším, pro něž jsou určeny i tyto informace.

Turnaj se odehraje v městské sportovní hale v Otrokovicích a čekají nás minimálně čtyři zápasy. Odjezd bude v sobotu ráno a návrat k večeru (přesnější časy budou známy až po dodání rozpisu utkání pořadatelem).

Pro absolvování celé výpravy budou hráči potřebovat kompletní halové baseballové vybavení (dresy, kalhoty, suspenzory, sálovou obuv, kšiltovku, rukavici, podvlékací trika, podkolenky), podsedáky do aut, kartičku pojišťovny, jídlo a pití na celý den (případně kapesné na koupi stravy v bufetu) a cca 250 Kč na dopravu.

Žádáme rodiče, aby závazně potvrdili účast svých dětí na této akci a případně se domluvili s trenéry na své vlastní účasti v roli řidičů či doprovodu.

Aleš Haladej (736 126 463), Tomáš Pernička (724 355 020)