středa 11. září 2013

Žáci - závěrečný turnaj

Soutěž žáků na severní Moravě již pomalu spěje ke svému konci. Základní část je již odehrána, a tak zbývá už jen rozdat poslední body na závěrečném turnaji. Ten se letos uskuteční v neděli 15.9. v areálu ostravských Arrows. Vzhledem k tomu, že seznam účastníků ještě není definitivní (kromě Skokanů Olomouc jsou v jednání i dva týmy ze Slovenska), není ještě znám přesný rozpis. Proto raději počítejte s celodenní účastí. Jakmile budou známy podrobnosti, budou zde neprodleně zveřejněny. Nezapomeňte, že pro některé to bude poslední příležitost ukázat se v žákovské kategorii před definitivním přestupem do mladších kadetů.

!!! Aktualizováno: Bohužel se turnaj nakonec bude muset obejít bez účasti zahraničních týmů a odehraje v klasickém oblastním složení, tj. Klasik, Arrows a Skokani. Sraz bude tedy v 8:00 u hřiště (za každého počasí!). První zápas nás čeká už v 10:00 s domácími Arrows a hned po něm od 12:30 druhý se Skokany. Poté se už budeme moci vrátit domů, čímž pro nás bude sezóna 2013 definitivně u konce.