pondělí 17. února 2014

Nejlepší hráči roku 2013

Baseballový galavečer Klasiku je úspěšně a snad i ve zdraví za námi. Prostornější a lépe řešený sál restaurace U Hučky byl určitě dobrou volbou, i když jistým zklamáním je trochu menší účast, než na jakou jsme byli z minulých let zvyklí. Přesto zábava rozhodně nevázla, za což je třeba poděkovat našemu DJ Danielu Škapovi. Kromě jídla, pití, tance a předpůlnoční tomboly (děkujeme všem sponzorům a dárcům) bylo hlavní náplní večera slavnostní vyhlášení nejlepších hráčů loňské sezóny 2013. Jak to všechno dopadlo se dozvíte ve zbytku článku.

T-ball

 • Nejlepší polař: Straka Matyáš
 • Nejlepší pálkař: Pavelka Vojtěch
 • Nejužitečnější hráč: Lapiš Damián

Žáci

 • Nejlepší nadhazovač: Pernička Martin
 • Nejlepší pálkař: Kozel Matyáš
 • Nejužitečnější hráč: Gebauer Vojtěch

Mladší kadeti

 • Nejlepší nadhazovač: Konečný Marek
 • Nejlepší pálkař: Petržela Benjamin
 • Nejužitečnější hráč: Urban Šimon

Muži

 • Nejlepší nadhazovač: Kociňák Pavel
 • Nejlepší pálkař: Vykoukal Michael
 • Nejužitečnější hráč: Gurník Ondřej

Talent roku

 • Macura Matěj
Všem vyhlášeným gratulujeme a přejeme jim mnoho individuálních i týmových úspěchů v nadcházející sezóně 2014. Těm, kterým nominace či vítězství letos uniklo vzkazujeme, aby nezoufali, neboť věříme, že vyvinou-li dostatečnou snahu, úsilí, vůli a nasazení, může za rok v seznamu nejlepších hráčů figurovat jejich jméno.