úterý 14. října 2014

Poslední homerun 2014

Sezóna 2014 je u konce, tréninky se přesouvají do tělocvičen (viz předchozí příspěvek), takže je vhodné ji opět slavnostně zakončit. A to v Klasiku znamená, že se po roce opět chystá tradiční slowpitchový miniturnaj hráčů s jejich rodiči, kamarády a baseballovými fanoušky Poslední homerun. Proto jsou všichni přátelé baseballu srdečně zváni, aby přišli tento pátek 17. října v 16:00 si zahrát na naše hřiště na TJ Slezan, popovídat si s trenéry a zhodnotit uplynulou sezónu, vždyť to bude nejspíše poslední Poslední homerun na škváře. Za úplatu bude k mání pitný režim pro děti i dospělé, či něco grilovaného na zub.

Po odehrání zápasů se opět v souladu s tradicí přesuneme k ohništi, kde si můžete opéci své přinesené buřty a až do rána vzpomínat, debatovat a rozebírat, co baseballového se nám v roce 2014 povedlo, či nikoliv. Snad nám bude přát počasí. Těšíme se na vás!