úterý 16. února 2016

Nejlepší hráči Klasiku v roce 2015

Po roce se všichni přátelé frýdecko-místeckého baseballu opět sešli s hráči a trenéry na společenském večírku, který se konal v sobotu 13. února v restauraci U Hučky. Kromě hudebně taneční zábavy a bohaté tomboly (za níž děkujeme všem přispěvatelům a sponzorům) bylo hlavním bodem programu opět vyhlášení nejlepších hráčů v předchozí sezóně 2015. Celkem bylo předáno 16 ocenění v šesti věkových kategoriích a k tomu speciální cena pro nejtalentovanějšího hráče (přehled vítězů naleznete níže). Oceněným hráčům, ale i všem ostatním přejeme mnoho individuálních i týmových úspěchů v sezóně 2016 a především celému BK Klasik Frýdek-Místek přejeme vydařený rok 2016 na zbrusu novém stadiónu na ulici 28. října.

Minižáci (U7)

 • Nejužitečnější hráč: Jakub Macura

Mladší žáci (U9)

 • Nejlepší polař: Jan Kozel
 • Nejlepší pálkař: Marián Harig
 • Nejužitečnější hráč: Adrián Mück

Žáci (U11)

 • Nejlepší nadhazovač: Anežka Pavelková
 • Nejlepší pálkař: Matyáš Straka
 • Nejužitečnější hráč: Richard Omelka

Mladší kadeti (U13)

 • Nejlepší nadhazovač: Matyáš Kozel
 • Nejlepší pálkař: Damián Lapiš
 • Nejužitečnější hráč: Vojtěch Pavelka

Kadeti (U15)

 • Nejlepší nadhazovač: Marek Konečný
 • Nejlepší pálkař: Benjamin Petržela
 • Nejužitečnější hráč: Martin Pernička

Muži

 • Nejlepší nadhazovač: Marko Vykoukal
 • Nejlepší pálkař: Martin Chlebek
 • Nejužitečnější hráč: Jindřich Adamus

Talent roku

 • Vojtěch Buščík
Prezentaci s přehledem nominovaných a oceněných hráčů včetně přehledů výsledků všech družstev v sezóně 2015 naleznete zde. Fotografie z vyhlášení jsou k dispozici zde.