neděle 12. listopadu 2017

Předvánoční objednávka baseballového vybavení

Zimní příprava je plném proudu a Vánoce se kvapem blíží. Je tedy ideální čas zajistit si na příští sezónu pořádné vybavení. Proto plánujeme uskutečnit v průběhu listopadu hromadnou klubovou objednávku baseballového zboží z českého internetového obchodu Schoolsport.cz, u něhož tradičně objednáváme základní baseballovou výbavu.

Zároveň budeme opět objednávat i z osvědčeného holandského e-shopu Forelle.com, se kterým máme rovněž dobré zkušenosti.

Kdo z řad hráčů, rodičů, či fanoušků má zájem si něco z uvedených obchodů objednat a ušetřit něco na starostech a v případě slevy i financích, nechť dá nejpozději ve čtvrtek 16.11.2017 vědět prostřednictvím emailu (s přímým odkazem na požadované zboží) svému trenérovi (viz Kontakty), na kterého se může obrátit i s případnou žádostí o radu.

Objednávky jsou závazné, proto si výběr zboží, u něhož je důležitá zvolená velikost (oblečení, obuv) dobře rozmyslete. Případné vracení a výměnu zboží si už bude muset vyřešit každý individuálně s příslušným obchodem.

Důležitá poznámka: Vzhledem k tomu, že v roce 2018 se v USA přechází na nový standard pro pálky mládeže (s označením USABat) a v ČR se bude na tento standard přecházet v roce 2019, kdy už nebude možné v žádné soutěži U11 a U13 používat aktuální pálky (jen s certifikací USSSA), které se tak stanou vhodné pouze na trénink na zahradě, tak nedoporučujeme objednávat pálky bez nové certifikace USABat pro hráče kategorie U11 a U13, neboť tyto pálky by byly použitelné pouze pro sezónu 2018 a pak už nikoliv. Ale samozřejmě záleží na vás (cena "starých" pálek totiž v zámoří výrazně klesla). Ostatních věkových kategorií by se chystaná změna neměla dotknout (s výjimkou účastníků soutěží Little, Junior a Senior League), takže U10 a mladší, resp. U15 mohou být v klidu.