středa 5. prosince 2018

Nejlepší hráči 2018

V pátek 30. listopadu proběhl "Galavečer BK Klasik", jehož hlavním bodem programu bylo po roce obnovené vyhlášení nejlepších hráčů za sezónu 2018. Vzhledem k rozrůstajícímu se počtu našich družstev a věkových kategorií se rozrostl i počet oceněných na úctyhodných 24, přičemž oceňováni byli pouze hráči v mládežnických kategoriích. Váženým hostem, který se ujal předávání cen hráčům, byl trenér a nadhazovač mistrovských Arrows Ostrava Boris Bokaj. Kromě tradičních ocenění jako nejlepší polař, nadhazovač, pálkař a nejužitečnější hráč bylo letošní novinkou ocenění Cena trenéra, kterou mohli trenéři ocenit hráče zcela podle vlastních kritérií (snaha a píle na trénincích, velký výkonnostní posun apod.) Přehled oceněných hráčů naleznete níže. Na závěr jako poděkování a projev úcty dostali drobnou pozornost i naši trenéři, kteří se dobrovolně ve svém volném čase věnují naši mládeži.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme jim i celému BK Klasik mnoho úspěchů v nadcházející sezóně 2019. Rovněž připojujeme poděkování všem rodičům a dalším baseballovým fanouškům za jejich pomoc a podporu. Velmi si toho vážíme.


U7

 • Nejužitečnější hráč: Carter Lobel

U8

 • Nejužitečnější hráč: Oliver Mojak

U9

 • Nejlepší pálkař: Dalibor Mácha
 • Nejužitečnější hráč: Daniel Kryštof

U10

 • Nejlepší polař: Jakub Macura
 • Nejlepší pálkař: Tobiáš Tikal
 • Nejužitečnější hráč: Viktor Kaňok

U11

 • Nejlepší nadhazovač: Matyáš Novotný
 • Nejlepší pálkař: Matěj Chorobik
 • Nejužitečnější hráč: Denis Šmiřák

U13

 • Nejlepší nadhazovač: Jan Kozel
 • Nejlepší pálkař: Marián Harig
 • Nejužitečnější hráč: Vojtěch Buščík

U15

 • Nejlepší nadhazovač: Damián Lapiš
 • Nejlepší pálkař: Damián Lapiš
 • Nejužitečnější hráč: Richard Omelka

Cena trenéra

 • Matyáš Červenka (U7)
 • Alex Kutlák (U7)
 • Matyáš Trčka (U8)
 • Fabián Bužek (U9)
 • Matyáš Kijonka (U10)
 • Jan Palarčík (U11)
 • Adrián Mück (U13)
 • Miroslav Lacika (U15)

Prezentaci z vyhlašování s přehledem všech oceněných i nominovaných a stručným souhrnem výsledků jednotlivých družstev naleznete zde.
Fotografie z vyhlášení pořízené Pavlem Chorobikem jsou k dispozici zde.