pátek 16. dubna 2021

Restart baseballu – obnovujeme tréninky!

Vládní opatření od tohoto týdne umožňují ve specifickém režimu organizované venkovní sportování. Rozhodli jsme se tedy, že od příštího týdne zahájíme tréninky na našem hřišti ve všech kategoriích.

Tréninky budou od pondělí 19. dubna probíhat na našem hřišti na ulici 28. října v tomto schématu:
 
Muži:
út, čt od 17:00
pá od 17:30

U18/U15:
po, st, pá od 16:00

U13/U12/U11:
po, út, čt od 16:00

U10/U9:
st od 17:30 do 19:00
pá od 16:30 do 18:00

U8/U7:
st od 16:00 do 17:30

Vzhledem k opatřením nebude kromě členů klubu (tj. sportovců, trenérů a činovníků) umožněn nikomu dalšímu vstup do areálu. Budova s výjimkou toalet a skladu materiálu nebude přístupná ani členům. Šatny, sprchy, posilovna a klubovna tedy nebudou moci být využívány. Do areálu bude možné vstupovat pouze s ochranou úst dle vládních nařízení. Při tréninku pak už není ochrana úst povinná. K dispozici bude dezinfekce, kterou bude dezinfikován použitý klubový materiál. Tréninků se mohou účastnit pouze osoby bez příznaků onemocnění. Hráčům bude organizačními opatřeními znemožněno se při pohybu v areálu shlukovat.

Snad se bude situace dále už jen lepšit a dojde k dalšímu rozvolnění, které dovolí trénovat bez omezen, a poté brzy i se snad budou moci i konat zápasy, čímž se konečně rozběhne i baseballová sezóna.