čtvrtek 6. května 2021

KOZEL, MÜCK A NOVOTNÝ ZŮSTÁVAJÍ V NOMINACI REPREZENTACE U15


I v této složité době přicházejí dobré zprávy. Jednou z nich je, že hned tři hráči BK Klasik Frýdek-Místek se udrželi v reprezentaci U15, která v současné době čítá 33 hráčů. Honza Kozel, Adrián Mück a Matyáš Novotný mají stále velmi reálnou šanci dostat se do konečného reprezentačního výběru U15 České republiky.

„Tři hráči Klasiku mezi posledními třiatřiceti z celé republiky, to je výborná vizitka celého frýdecko-místeckého klubu a jeho práce s talenty,“ pochvaloval si headcoach U15 z Klasiku Jan Maštalíř.

Konečná nominace dvaceti hráčů bude oznámena po víkendu 8. – 9. května, na kdy je naplánováno poslední kolo výběrů v Brně. „Po víkendu oznámíme nominaci dvaceti hráčů, kteří s námi pojedou na konci května na přípravný turnaj do Itálie, kde budou startovat národní týmy Německa, Rakouska a domácí země,“ oznámil reprezentační trenér U15 České republiky Filip Procházka.

Honza Kozel a Adrián Mück už mají bohaté reprezentační zkušenosti z předchozích let, palce budeme držet ale i o rok mladšímu Matyáši Novotnému, pro kterého by byla účast v konečné nominaci životním úspěchem. Místo mezi elitní třiatřicítkou se bohužel nenašlo pro Mariana Hariga, dalšího frýdecko-místeckého borce.