středa 22. února 2023

Neděle plná emocí 

Už potřetí jsme se sešli na soutěži našich U9 - tentokrát doma ve FM. V rámci zimní ligy Winter TOUR 2023 jsme odehráli tři zápasy. Zuhle zimu hodně bojujeme s nemocností a tentokrát konečně jsme se sešli v silnější sestavě. Hned první zápas nám vyšel na výbornou - Arrows Ostravu jsme porazili vysoko 14:4.

Druhým soupeřem nám byli borci z Hitu Opava. Porazili jsme je 11:8 Krásné odpaly a opravdu už hodně koukatelná obrana odrazila útok soupeře. Dokonce jsme zaznamenali naprosto čisté směny bez dosažení jediné mety soupeřem. Tak se to dělá!

Celé setkání se nakonec hrálo turnajovým způsobem, takže jsme se ve finále opět sešli s Ostravou a vyrovnanost boje už zvedla z laviček opravdu už i ty největší lenochy. Za stavu 9:9 jsme nastavovali extra směnu (jako staří mazáci!) a nervy tekly proudem nejen na střídačce. Bližší i vzdálenější příbuzní obou týmů bouchali nadšením do mantinelů a povzbuzovali - asi přecejen naši o malinko lépe nebo víc, protože jsme ten zápas urvali pro Klasik. UF! Turnaj jak má bejt!

"Devítky" jsou hráči, kteří letos budou slavit deváté narozeniny. Máme ale v týmu spoustu hráčů (hráček), kteří jsou i o dost mladší. A přesto se naprosto neztratili! Ba právě naopak. Na borcích je vidět, že poctivě trénují a že posunují své hranice zápas od zápasu, turnaj od turnaje.

V březnu ještě odehrajeme finále celé zimní soutěže a tabulka už teď vůbec nevypadá špatně!

Čekají nás poslední turnaje v tělocvičně, než se jarní sezona venku rozběhne v plném proudu.

Držte nám palce, Iva Kretková