pondělí 17. dubna 2023

 U9 konečně na výsluní

A to doslova. V neděli konečně po dalších jarních mrazíkách a vytrvalém dešti nám přálo pravé baseballové počásko. Tak jsme se toho chytli a to slunce si vyčarovali i v srdcích. Borcům (máme i holky!) se v neděli fakt dařilo. V Ostravě jsme se sešli s dalšími 4 týmy - Hit Opava, Snails Orlová, domácí Arrows a z Polska dorazili Rawa Katowice. Ti tedy měli s odstupem nejmladší (a tedy i nejmenší) hráče, nicméně drželi se statečně. 

Naši ukázali formu👌 Zápasy byly mnohdy vyrovnané, ale pálka našich se nedala přehlédnout a v poli jsme předvedli krásné zákroky. Hrajeme čím dál zkušeněji a ladíme formu na velké turnaje, které nás čekají už za měsíc!

Vstup do jarní sezóny vyšel na jedničku, vyhráli jsme všechna čtyři utkání a borci si zaslouží pochvalu!! (stejně jako trenéři, asistenti a rodiče). Moc jsme si to užili, DÍKY!!!

IK