čtvrtek 4. června 2015

Souhrn dění ve Slowpitchovém týmu

Ahoj,
v poslední době je vcelku živo také v našem Slowpitchovém týmu. Rozjely se pravidelné pondělní tréninky, na kterých zdokonalujeme své schopnosti. Zúčastnili jsme se také pár zápasu se starými známými soupeři. Nejdříve jsme nastoupili v Malenovicích proti výběrům Dana Vybírala.
Avšak dvě prohry nám ukázaly, že ještě musíme trénovat a posouvat naše dovednosti.
Fotky z Malenovic jsou zde.
Dále jsme se utkali s naši baseballovou mládeží v rámci přípravy na zápas v Ostravě. Proti mládežnických kategoriím jsme hráli vyrovnaně, ale výhry jsme se opět nedočkali.
Nakonec nás čekal dvojzápas v Ostravě. K němu jsme nastoupili v devíti hráčích,  přičemž převažovalo něžné pohlaví. Proti silnějším stříkačkám jsme tak neměli moc šancí. A zápasy také tak dopadly. Obě vítězství si odnesli Ostravané.
Nezbývá nám než vytrvat v tréninku a ve vylepšování našich dovedností.
20.6. nás čeká další turnaj v Ostravě, na kterém doufám předvedeme lepší výkony než doposud a připíšeme si také konečně nějakou tu výhru.
Zatím vše......
Zbyňa