čtvrtek 9. března 2017

Ples Klasiku a nejlepší hráči 2016

V sobotu 25. února se příznivci baseballu ve Frýdku-Místku slavnostně vystrojili, aby si společně s hráči, trenéry a funkcionáři BK Klasik "zaplesali" na tradičním společenském večírku, jehož dějištěm byla opět restaurace U Hučky.
Kromě taneční zábavy a bohaté tomboly bylo na programu (hlasitým aplausem doprovázené) představení nových dresů, na které se všichni už moc těšíme (viz foto).
Hlavním bodem programu bylo však opět tradiční vyhlášení nejlepších hráčů za sezónu 2016. Vzhledem k rozrůstajícímu se počtu našich družstev a věkových kategorií se rozrostl i počet oceněných na úctyhodných 22. Tuto hromadu ocenění osobně předal a všem vyhlášeným hráčům pogratuloval Tomáš Ondra, odchovanec Arrows Ostrava, který v loňské sezóně nastupoval v německé baseballové bundeslize za Dortmund Wanderers. Přehled oceněných naleznete níže.

Všem vítězům gratulujeme a přejeme jim i celému BK Klasik mnoho úspěchů v nadcházející sezóně 2017, v druhé na novém hřišti. Rovněž připojujeme poděkování všem trenérům, funkcionářům, rodičům a dalším baseballovým fanouškům za jejich práci a podporu.

U7

 • Nejužitečnější hráč: Novotný Lukáš

U8

 • Nejlepší polař: Tikal Tobiáš
 • Nejlepší pálkař: Šmiřák Denis
 • Nejužitečnější hráč: Macura Jakub

U9

 • Nejlepší polař: Palarčík Jan
 • Nejlepší pálkař: Chorobik Matěj
 • Nejužitečnější hráč: Novotný Matyáš

U10

 • Nejlepší polař: Kozel Jan

U11

 • Nejlepší nadhazovač: Mück Adrián
 • Nejlepší pálkař: Harig Marián
 • Nejužitečnější hráč: Buščík Vojtěch
 • Největší zlepšení: Švarný Štěpán

U13

 • Nejlepší nadhazovač: Macura Matěj
 • Nejlepší pálkař: Lapiš Damián
 • Nejužitečnější hráč: Pavelka Vojtěch
 • Největší zlepšení: Vnuk Pavel

U18

 • Nejlepší nadhazovač: Konečný Marek
 • Nejlepší pálkař: Urban Šimon
 • Nejužitečnější hráč: Petržela Benjamin

Muži

 • Nejlepší nadhazovač: Vykoukal Marko
 • Nejlepší pálkař: Adamus Jindřich
 • Nejužitečnější hráč: Drong Martin
Prezentaci s přehledem nominovaných a oceněných hráčů včetně přehledů výsledků všech družstev v sezóně 2016 naleznete zde. Fotografie z večírku pořízené Pavlem Chorobikem jsou k dispozici zde.