středa 18. října 2017

Setkání s rodiči a Poslední homerun

V pátek 20.10. se od 16:00 uskuteční na hřišti setkání klubového vedení a trenérů s rodiči hráčů, jehož účelem je v krátkosti zmínit změny, které se udály a které se chystají, představit způsob, jakým bude probíhat zimní příprava, a také výhled na příští sezónu a plány, které máme do budoucna. Bude samozřejmě dán i prostor pro rozličné dotazy. Rodiče všech hráčů Klasiku, které zajímá klubové dění, jsou srdečně vítáni!

Po debatě s rodiči (cca od 16:30) proběhne naše tradiční sportovně-gastronomické zakončení sezóny známé pod názvem Poslední homerun. Na programu bude slowpitchový turnaj pro všechny, kteří se nebojí pohybu, a poté altánková opékačka všeho, co si kdo přinese na oheň. Pro zapomnětlivce budeme mít nějaký ten párek v rezervě, každopádně pitný režim bude zajištěn pro mladé i starší a pokročilejší. Všichni jsou zváni!