úterý 18. června 2019

Rychlý a vyrovnaný zápas rozhodly chyby a homeruny.

Game recap:
Praha,15.6., 14:00, baráž o exl vs. Sabat Praha


Tento zápas se odehrál v rekordně krátkém čase 1 hodina a 50 minut, ve kterém dominovali nadhazovači. Za Sabat na kopci Japonský import Teramura Naoki a Lukačka.

Za nás nastupoval na kopci celý zápas Martin Drong, skvělý výkon, pražští pálkaři měli problém dostávat se na mety. Bohužel každý error se počítá, všechny 3 body Sabat skóroval na 2 naše přehozy v průběhu druhé půlky zápasu.

V útoku jsme se taky prosazovali těžce, jediné body stáhl nejmladší hráč týmu Matyáš KOZEL v začátku 8.směny, svým prvním letošním HOMERUNEM za 2 body do levého pole, za který by se nemusel stydět ani Giancarlo Stanton! Tím vyrovnal na 2:2. V dohrávce 8. směny přichází již zmíněný přehoz z outfieldu a šli jsme do 9. směny za stavu 2:3. V 9. směně: Kuba Kaplan leadoff meta zdarma, Jindřich Adamus sebe-obětovací bunt, Míček Tomáš meta zdarma, Martin Drong solidní kontakt bohužel přímo do rukavice třetího metaře - double play a zápas končí.

Příští zápas:
Neděle 16.6. od 14:00 ve FM proti SaBaT Praha.