pondělí 9. listopadu 2020

Předvánoční objednávka baseballového vybavení

I před letošními Vánoci se uskuteční hromadná objednávka baseballového vybavení pro klubové potřeby, ke které se mohou připojit všichni zájemci z řad členů klubu, aby si zajistili bohatou vánoční nadílku.
Zboží budeme objednávat opět z českého internetového obchodu Schoolsport.cz, u něhož tradičně objednáváme základní baseballovou výbavu, a také (při dostatečném zájmu) i z osvědčeného holandského baseballového e-shopu Forelle.com, se kterým máme rovněž dobré zkušenosti. Letos navíc přidáváme možnost objednání i z polského e-shopu BaseballOutlet.pl, se kterým jsme navázali spolupráci.

Zájemci o objednání nechť nejpozději do středy 18.11.2020 nahlásí svůj zájem svému trenérovi (případně mi) - ideálně formou přímého odkazu do příslušného e-shopu s uvedením velikosti, barvy atd. Trenéři vám případně poradí se správným výběrem (viz Kontakty). Následující týden se bude objednávka realizovat a začátkem prosince by měla být snad kompletně dodána. O předávce budou pak zájemci patřičně informováni.

Objednávky jsou závazné, proto si výběr zboží, u něhož je důležitá zvolená velikost (oblečení, obuv) dobře rozmyslete. Případné vracení a výměnu zboží si už bude muset vyřešit s příslušným obchodem každý individuálně.