pondělí 27. června 2016

Baseballové soustředění 2016

V termínu od pondělí 15. do soboty 20. srpna proběhne na našem hřišti formou příměstského tábora soustředění baseballového mládeže Klasiku.  Soustředění je určeno pro všechny registrované hráče a hráčky BK Klasik s rokem narození maximálně 2001 (tj. ve věku maximálně 15 let). Organizovaný program vedený našimi trenéry i externími hosty bude začínat každý den v 8:00 a končit v 18:00, kdy se účastníci budou vracet do svých domovů. Kromě sportovní náplně je na programu i turistický výlet a koupání. V případě nepřízně počasí bude k tréninku využita tělocvična Střední průmyslové školy.

V průběhu soustředění bude pro účastníky zajištěna strava (oběd + dopolední i odpolední svačina) i pitný režim. Soustředění vyvrcholí v pátek 19. 8. táborákem s opékáním párků a následným přespáním ve stanech (nejlépe vlastních). Konec soustředění tedy nastane v sobotu v 9:00 po snídani. Cena soustředění je 1 200 Kč, ve které jsou zahrnuty všechny náklady spojené se soustředěním (strava, pitný režim, pronájem tělocvičen, vstupy, jízdné atd.).

Další informace naleznete v přiloženém letáku, jehož součástí je přihláška, kterou je nutno odevzdat trenérovi do 10.7.2016, a také Prohlášení o bezinfekčnosti, jež je nutné odevzdat v den nástupu na soustředění, tj. 15.8.2016.

 Přílohy: Informační leták s přihláškou a prohlášením o bezinfekčnosti