čtvrtek 19. září 2019

Podpořte Klasik ve finále 1. ligy!

Baseballový klub Klasik Frýdek-Místek dosáhl historického úspěchu, neboť poprvé ve své 26leté historii postoupil A-tým mužů do finále 1. ligy, v němž se utká o titul s týmem Blesku Jablonec. Stav série utkání, hrané na tři vítězství, je po prvním hracím víkendu nerozhodný 1:1. Nyní se série přesouvá do Frýdku-Místku, takže již tuto sobotu 21.9. se v našem baseballovém areálu na ulici 28. října odehrají další dvě finálová utkání, která už mohou rozhodnout o vítězi (začátky ve 12 a v cca 15 hodin).

Proto, prosím, přijměte pozvání do našich ochozů a neváhejte s sebou přivést rodinu, přátele i známé, abychom společně pomohli Klasiku dojít za vytouženým cílem v podobě titulu vítěze 1. ligy v baseballu. Nenechte si ujít tento historický okamžik. Budeme se na Vás těšit.

Další informace naleznete v události na FB: https://www.facebook.com/events/2555419404504334/