úterý 14. března 2023

 Nejen v Japonsku to teď žije baseballem...

Ani my neležíme doma na gauči, 

o víkendu nás čekalo finále zimní ligy WINTER TOUR U9 2023. 

Nevedli jsme si špatně ani poslední tři kola celého turnaje, který se hrál už od prosince. Nicméně, tentokrát jsme si jeli pro trofej největší. Kluci nic nenechali náhodě a šli si za vítězstvím zápas od zápasu... nejdříve s Orlovou 7:1, pak jsme přepálili i Arrows Ostrava 11:3 a nakonec nám 7:8 podlehli i opavští z Hitu. 


Klasik předvedl, že jeho hráči nejsou žádná ořezávátka. Fakt jim to lítalo až dozadu, běhali po metách jako vítr a  v poli v obraně bylo vidět spousta krásných zásahů. Na venkovní sezonu jsme připraveni a už se nemůžeme těšit, až vyběhneme na trávu!

Hodiny tréninku jsme proměnili v pohár, a jsme na něj setsakra pyšní! Protože většina těch kluků netrénuje ještě ani rok. Prostě jsme se do toho obuli. A jde to! 

Pořád máme místo pro nováčky, pro nadšence, kteří si chtějí tu hru vyzkoušet s námi. Teď je ideální čas se zapojit!! Trénujeme ve středu a pátek v tělocvičně SPŠ v Místku, ulice 28. října. Nebo nám napište, zavolejte a domluvíme se víc.