sobota 4. května 2013

Slowpitch středeční zápas

Ačkoliv nás ve středu ráno nevítalo slunce, ale zatažená obloha a dokonce přeháňky, sešli jsme se na hřišti nakonec v hojném počtu. Před začátkem jsme se dohodli zahrát si dva zápasy, první se hrál na 7 směn a druhý na 60 minut. První zápas začal vyrovnaně, avšak v polovině, po sérii skvělých odpalů soupeře do vnějšího pole jsme prohrávali rozdílem asi 8 bodů. V předposlední směně jsme dotáhli na rozdíl 3 bodů a na poslední pálce stav srovnali a nakonec také otočili.

V druhém zápase jsme se ujali brzkého vedení, o které jsme bohužel záhy přišli. Soupeř poté otočil a rozdíl ve svůj prospěch dokonce navýšil. V posledních dvou směnách jsme sice mohutně finišovali, ale dotáhnout se na soupeře se nám již nepodařilo.

Všem kdo přišli bych chtěl poděkovat, a doufám že se na příštím zápase sejdeme opět v dostatečném počtu.

Fotografie ze zápasu, které pořídila A. Hoferová z výběru D. Vybírala, je možné si prohlédnout zde.