středa 25. února 2015

Baseballisti ocenili své nejlepší hráče

V pátek 20. února se v prostorách restaurace U Hučky uskutečnil galavečer baseballového klubu Klasik Frýdek-Místek, jehož součástí bylo kromě nekonečných baseballových diskuzí, společenského tance a tomboly o mnoho cen i tradiční vyhlášení trenérské ankety o nejlepší oddílové hráče v uplynulé sezóně 2014. Ceny vítězům ankety předávali odchovanec Klasiku, nadhazovač mužské baseballové reprezentace ČR a účastník podzimního ME v ČR a Německu Jan Tomek a legenda frýdeckomísteckého softballu Eva Kopcová. Dohromady bylo rozdáno třináct ocenění, po třech v každé ze čtyř věkových kategorií a k tomu speciální cena pro Talent roku.


T-ball

 • Nejlepší polař: Daniel Menšík
 • Nejlepší pálkař: Jan Kozel
 • Nejužitečnější hráč: Matyáš Straka

Žáci

 • Nejlepší nadhazovač: Matyáš Kozel
 • Nejlepší pálkař: Damián Lapiš
 • Nejužitečnější hráč: Vojtěch Pavelka

Mladší kadeti

 • Nejlepší nadhazovač: Marek Konečný
 • Nejlepší pálkař: Benjamin Petržela
 • Nejužitečnější hráč: Martin Pernička

Muži

 • Nejlepší nadhazovač: Marcel Pardík
 • Nejlepší pálkař: Martin Drong
 • Nejužitečnější hráč: Jindřich Adamus

Talent roku

 • Richard Omelka

Všem vyhlášeným gratulujeme a přejeme jim mnoho individuálních i týmových úspěchů v nadcházející sezóně 2015. Adeptům české reprezentace navíc i ty na mezinárodním poli.

Závěrem už je nutno jen poděkovat Danielovi Škapovi, který nás celým večerem hudebně provázel, a Brigitě Špačkové, která tuto událost zvěčnila svým fotoaparátem. Fotodokumentaci naleznete v naší galerii na G+. Podívat se rovněž můžete na promítanou prezentaci obsahující souhrn úspěchů našich družstev v loňské sezóně a přehled nominovaných hráčů a vítězů ankety.