středa 4. února 2015

Pavelka prošel i druhým kolem reprezentačních výběrů

Poslední den v lednu, tj. v sobotu 31.1. proběhlo ve sportovní hale v Hrotovících na Vysočině druhé kolo výběrů do baseballové reprezentace ČR kategorie U12. Druhé kolo mělo formu baseballového soustředění, jeho náplní tedy nebyly pouze testy hráčských dovedností, ale rovněž tréninky pálky, nadhazování, catcherování, obrany a herních situací. Zúčastnil se jej i náš Vojta Pavelka, který postoupil z listopadového prvního kola a který i nyní prokázal reprezentačním trenérům své kvality, takže je na seznamu 23 hráčů, kteří jsou pozváni do dalšího kola výběrů v podobě účasti na Jarním turnaji žáků v Praze na Eagles v termínu 27.–29. 3. 2015. Vojtovi gratulujeme a přejeme mu úspěch i v dalším boji o místo v týmu, jenž bude letos reprezentovat ČR na ME v Polsku.

Další podrobnosti o druhém kole výběrů naleznete v článku na webu ČBA.