pátek 9. září 2016

Baráž: V sobotu proti Hrochům


Baseballisté Frýdku-Místku v sobotu odehrají odložený barážový dvojzápas s extraligovým týmem Hroši Brno. První utkání má naplánovaný začátek na 13:00.


Klasik v poslední sérii na domácím hrišti dvakrát porazil Hlubokou nad Vltavou. Na týmu je znát výkonnostní vzestup, což potvrzuje také trenér Jan Maštalíř. "Trénujeme dvakrát až třikrát týdně a na klucích je vidět, že získavají jistotu. Je to vidět hodně na pálce. Na ni jsme se hodně soustředili od začátku sezony. Teď sklízíme ovoce," řekl lodivod Klasiku.

Jenže Hroši budou přeci jen velmi těžký soupeř. V jejich dresu nastupuje množství mládežnických reprezentantů nebo hráčů akutálního vicemistra juniorské extraligy. Navíc by do zápasu mohl zasáhnout Svatoslav Kraut, který se nedostal do užší nominace národního týmu na Mistrovství Evropy. "Hroši jsou první v tabulce a je pro nás velká výzva je porazit," říká před soubojem trenér Maštalíř. "Určitě neskládáme zbraně. Věřím, že přijde i dost fanoušků, které bych rád na tento zápas pozval."