pátek 23. září 2016

V sobotu na čtvrtfinále 1. ligy


Trochu netradiční model zvolila 1. liga pro letošní ročník, kdy umístnění v baráži o extraligu rozhodlo o nasazení do playoff. Klasiku tak náleží (po nezapočtení výsledku extraligových celků) páté místo a v playoff tak nastoupí proti SaBaTu Praha.


Čtvrtfinálová série se bude hrát na dva vítězné zápasy a začíná již v sobotu na našem domácím hřišti. V neděli se přesune do Prahy, kde bude pokračovat jedním resp. dvěma duely. Vítěz této série pak v semifinále vyzvě někoho z dvojice Olympia Blansko a Nuclears Třebíč. To určí výsledek druhého čtvrtfinále mezi Jabloncem a Hlubokou nad Vltavou.

Klasik tak, paradoxně i navzdory neúspěchu v baráží, může vyhrát 1. ligu, ale nemůže si zajistit postup do Extraligy. Pokud by naopak v sérii neuspěl, tak pro hráče letošní sezona končí. Přijďte proto i vy povzbudit naše kluky v sobotu 24.9. ve 13:00.