neděle 2. dubna 2017

Generálka před 1. ligou dopadla na výbornou

Týmová fotka před zápasem s Draky Brno

Lichý počet týmů v 1. lize má za následek, že každé kolo má volno jeden klub. Hned první víkend nového ročníku se tak netýkal Klasiku. Jenže hráči pod vedením Marcela Pardíka nelenili a odjeli do Brna, kde sehráli přípravný zápas s juniorkou Draků Brno.

Zápas byl pro oba celky poslední přípravou před nadcházející sezonou a trenéři tak dali prostor celé laviččce. Také na kopci jsme skoro v každé směně viděli nového nadhazovače. Ačkoliv Klasik přesvědčivě zvítězil, tak trenéři ukázal, na čem ještě musí hráči zapracovat.

Příležitost dostali také mladíci Jiří Šimíček, Marek Konečný nebo Šimon Urban. Ti by měli být příslibem do dalších sezon klubu. V dobrém světle se uvedli také starší hráči. Dvě směny na kopci vydržel také Kamil Pavelka, který v minulé sezoně na této pozici moc příležitostí nedostával.

Teď již na hráče čeká několik tréninků a hned příští sobotu zajíždí na hřiště jednoho z favoritů soutěže SaBaT Praha. Oba zápasy vám přineseme v přímém přenosu na stránce Onlajny.cz.