pondělí 13. května 2024

Klasik si letos postup na SuperCup nevybojoval

O víkendu odehráli své zápasy také dvě kategorie frýdeckomístecké mládeže. Zatímco kadetům se dařilo, tak "desítky" tentokrát sbíraly pouze prohry.

U15

Kadeti sehráli dva zápasy proti Cannibals Šumperk na domácím soupeře. V nich Klasik potvrdil roli favorita, když zvítězil 9-1 a 14-3. Na nadhozu se mohli trenéři spolehnout na mladé nadhazovače/ky, když dobré výkony podali Lukáš Novotný, Dan Půda a Iza Tomši.

U10

Na desítky čekal v Chocni kvalifikační turnaj Stříbrný SuperCup. V šestičlenné skupině S se bojovalo o tři postupová místa na hlavní turnaj v Hluboké nad Vltavou. Bohužel Klasik se na něj nepodívá, protože na turnaji nedokázal vybojovat ani jednu výhru. Nejtěsnější výsledek sehráli mladí Klasici proti Pardubicím, kterým podlehli 8-9.

U10 na SuperCupu © Magdalena Kartaš


G
M
T
Y
Hlasová funkce je omezena na 200 znaků