pondělí 11. března 2024

A-tým absolvoval společné soustředění

V uplynulém víkendu se A-tým a hráči týmu do osmnácti let střetli na společném soustředění v Ludgeřovicích. Na něm začali ladit přípravu na nadcházející sezónu.

Na soustředění si tým poprvé po trénoval na větším prostoru. Navíc se s týmem poprvé setkala nová americká posila Da'Reese Gutierrez. Pro hráče to byl první trénink mimo tělocvičnu. "Byl tam povrch, který se aspoň trochu blíží tomu venku. Měli jsme tam sice umělou trávu, ale stále je to lepší, než hladký povrch v tělocvičně," pochvaloval si místo soustředění trenér Martin Drong.

"Sešli jsme se všichni pohromadě a udělali jsme baseballové věci ve větším objemu," dodal trenér Klasiku. "Jsem spokojený s účastí i nasazením. Nasazení bylo intenzivní. Takovéto akce bychom měli nasazovat častěji."

Pro A-tým Frýdku-Místku začne nová sezóna dvojzápasem proti nováčkovi z Kladna 6. dubna na domácím hřišti.