úterý 26. března 2024

Na Winter League U11 skončil Klasik na konečném 2. místě

 Uplynulou neděli se dohrála také zimní Winter League U11 posledními zápasy v hale v Olšanech u Prostějova. Klasik v posledních dvou utkáních získal pátou výhru výhru a zajistil si tak konečné druhé místo v soutěži.

Na frýdeckomístecké baseballisty čekal v Olšanech duel proti Arrows Ostrava a Snails Orlová. Ostrava měla před zápasem jistotu prvního místa v soutěži. Klasik také věděl, že již mu druhé místo neuteče. Arrows nakonec vzájemný duel zvládli lépe a vyhráli 10-6. Hned po tomto utkání nastoupili frýdeckomístečtí k poslednímu utkání zimní ligy proti Orlové, kterou porazili s přehledem 10-2. 

"Konečné 2. místo odpovídá výkonům týmu v průběhu zimní sezóny. Jediné prohry jsme měli pouze s Arrows. Progres všech hráčů během sezóny byl zřejmý a výkony na pálce i v obraně měly zlepšující se tendenci. Nicméně se všichni těšíme na letní "venkovní" sezónu," říká po skončení Winter League trenér Zbyněk Volný.

Pro kategorii U11 začne letní sezóna dvojzápasem se Skokany 14. dubna na domácím hřišti.