pondělí 25. března 2024

Nejmladší Klasici zakončili zimní přípravu

 V neděli odehráli nejmenší baseballisté Klasiku poslední turnaj v rámci Winter Tour U7. Ten byl poznamenán velkou nemocností a do Olomouce tak vyrazilo pouze 7 hráčů.

Klasici ale nic nevzdali a byli vyrovnaným soupeřem Ostravě i Olomouci. Arrows dokázali nasázet 6 bodů a se Skokany dokonce prohráli nejtěsnějším rozdílem 7-8. 

"Měl jsem jen sedm statečných," řekla po turnaji vždy pozitivně naladěná trenérka Iva Kretková. "Dva byli úplně poprvé a tyto turnaje jsou fakt o zkušenostech. Pro nás je ale turnaj ten nejlepší trénink a příprava."

Sedmičky tak zakončily zimní část sezóny a od dubna je čekají tréninky i zápasy na venkovních hřištích. Jádro týmu bude hrát také Coachpitch League U8, takže zápasová porce bude mladé baseballisty i baseballistky bude více než bohatá.