sobota 13. května 2017

Muži zabojují o dvě výhry v Liberci


Dvě výhry. To je cíl A-týmu před zápasy v Liberci. Jakékoliv zaváhání by mužstvu zkomplikovalo šance na postup do baráže o extraligu.


Patriots má zatím v tabulce 1. ligy stejná čísla jako Klasik - 3 výhry a 5 proher. I proto je jasné, že kdo zvítězí v obou utkáních, tak svému soupeři výrazněji odskočí. Klasik si bude muset dát pozor hlavně na silnou pálku soupeře, v jejož sestavě má hned čtveřice hráčů pálkařský průměr přes 40%.

V dresu Frýdku-Místku se na pálce přes 30% dostali tři hráči - Adamus, Drong a Chlebek. Na nadhozu bude trenér spoléhat na Venezuelana Avandana a Ondřeje Hona. Hodně důležité bude, jak zahází také relieveři.

Historická statistika vzájemných soubojů sice mluví pro Klasik, ale v minulé sezoně Patriots ukázali, že umí soupeře potrápit. V jednom ze dvou vzájemných zápasů se bojovalo o každý aut až do poslední směny a Frýdek-Místek zvítězil těsně 2:1.

Jak tomu bude v sobotu dopoledne budete moct sledovat živě na iScore.

1. zápas
2. zápas