neděle 1. května 2016

Double U11 v Żorech

U11 pokračují ...

Máme za sebou druhý double kategorie U11, tentokrát v Żorech. V pátečním odpoledni (29.4.) jsme se utkali s polskými "Jestřáby" (Jastrzab Jastrzembie).


Začátek prvního zápasu vypadal velmi slibně. A celý zápas jsme vlastně vedli. Přesto jsme utrpěli těsnou porážku o jeden bod 5:6. Kdy se soupeři povedl jeden z mála odpalů do vnějšího pole a po chybě obránce pak doběhl pro vítězný bod ve své dohrávce.Do druhého zápasu jsme nastoupili s větším nasazením a se slovy: "Chceme vyhrát." Slovo jsme dodrželi a po zásluze jsme se radovali z výhry 9:6. Tady už šlo vidět, že i U11 mají výborné pálkaře a bojovníky. Hráčům vyhovoval pomalejší nadhoz a v poli se hrálo více outů.
Je třeba pochválit hráče za skvělý nadhoz v obou zápasech a všechny za snahu utržit co nejvíce met a bodů. Trenéři neskrývali úsměv a spokojenost. Byl to pěkný double. A my vám U11 děkujeme!!!